Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 04.04.2016 13:20:10 

TJ SOKOL BRATŘEJOV

Aktuálně
Mini-vzkazník
Nový vzkaz
nick
text
Opište číslo

Vítejte na stránkách věnovaných fotbalovému dění v Bratřejově.

Zde se dozvíte vše důležité co se dělo, děje a bude dít.



http://tjsokolbratrejov.wbs.cz/sezona_2014_2015/turnaj_slozek/plakat_turnaj_slozek.jpg



 

Rozlosování OP muži ke stažení zde.

Rozlosování OP žáci ke stažení zde.

Rozlosování OP muži Bratřejov ke stažení zde.

Rozlosování OP žáci Bratřejov ke stažení zde.

Rozlosování Přípravka B ke stažení zde.



 

Rozlosování Přípravka B – 2014-2015
14.kolo Bratřejov - Jasenná ČT 16.04.2015 17:00
15.kolo Lípa - Bratřejov NE 26.04.2015 13:30
16.kolo Bratřejov - SK Vizovice ČT 30.04.2015 17:00
17.kolo Val. Klobouky - Bratřejov PO 04.05.2015 16:00
18.kolo Bratřejov - Vysoké Pole ČT 14.05.2015 17:00
19.kolo Slušovice B - Bratřejov PO 18.05.2015 16:30
20.kolo Bratřejov - Dolní Lhota ČT 28.05.2015 17:00
21.kolo Veselá - Bratřejov ČT 04.06.2015 16:30
22.kolo Bratřejov - Zlín ČT 11.06.2015 17:00


 

Rozlosování OP žáci - 2014/2015
12.kolo Bratřejov - Mysločovice 08.05.15 14:00
14.kolo Bratřejov - Fryšták NE 19.04.15 13:30
15.kolo Bylnice - Bratřejov NE 26.04.15 13:30
16.kolo Bratřejov - Tečovice NE 03.05.15 14:00
17.kolo Bratřejov - Mladcová NE 10.05.15 14:00
18.kolo Slušovice - Bratřejov SO 16.05.15 14:00
19.kolo Bratřejov - Sehradice NE 24.05.15 14:00
20. kolo Malenovice - Bratřejov NE 31.05.15 10:00
21.kolo Bratřejov - Lužkovice A NE 07.06.15 14:00
22.kolo Újezd - Bratřejov NE 14.06.15 10:00


 

Rozlosování OP muži - 2014/2015
17.kolo Bratřejov - Bylnice NE 12.04.2015 15:30
18.kolo Dolní Lhota - Bratřejov NE 19.04.2015 16:00
19.kolo Bratřejov - Nedašova Lhota NE 26.04.2015 16:00
20.kolo Lípa - Bratřejov NE 03.05.2015 10:00
21.kolo Bratřejov - Mladcová B NE 10.05.2015 16:30
22.kolo Ludkovice - Bratřejov NE 17.05.2015 16:30
23.kolo Bratřejov - Návojná NE 24.05.2015 16:30
24.kolo Jasenná - Bratřejov NE 31.05.2015 16:30
25.kolo Bratřejov - Březnice A NE 07.06.2015 16:30
26.kolo Nevšová A - Bratřejov NE 14.06.2015 16:30


Turnaj v malé kopané.

Kdy: sobota 28.6.2014

Kde: Bratřejov multifunkční hřiště

Zápis týmů: 9:00

Začátek turnaje: 10:00

Startovné: 200,-

Týmy: 4+1

Občerstvení zajištěno.



 

Rozlosování jaro 2013/2014

ke stažení zde

OP žáci – 2013/2014
13.kolo Újezd – Bratřejov ne 13.4.2014 13:30  
14.kolo Bratřejov – Kašava ne 20.4.2014 13:30  
15.kolo Malenovice – Bratřejov ne 27.4.2014 10:00  
16.kolo Bratřejov – Fryšták ne 4.5.2014 14:00  
12.kolo Bratřejov – Bylnice čt 8.5.2014 14:00  
17.kolo Spytihněv – Bratřejov ne 11.5.2014 10:00  
18.kolo Bratřejov – SK Vizovice ne 18.5.2014 14:00  
19.kolo Mladcová – Bratřejov so 24.5.2014 14:30  
20.kolo Bratřejov – Tečovice ne 1.6.2014 14:00  
21.kolo Bratřejov – Dolní Lhota ne 8.6.2014 14:00  
22.kolo Slušovice B – Bratřejov so 14.6.2014 14:30 Hřiště Veselá
           
OP muži – 2013/2014
15.kolo Bylnice – Bratřejov A ne 30.3.2014 15:30  
16.kolo Bratřejov A – Újezd ne 6.4.2014 15:30  
17.kolo Kašava – Bratřejov A ne 13.4.2014 16:00  
18.kolo Bratřejov A – Vysoké Pole ne 20.4.2014 16:00  
19.kolo Tlumačov – Bratřejov A ne 27.4.2014 16:00  
20.kolo Bratřejov A – Louky ne 4.5.2014 16:30  
21.kolo Nevšová A – Bratřejov A ne 11.5.2014 16:30  
22.kolo Bratřejov A – Ludkovice ne 18.5.2014 16:30  
23.kolo Mladcová B – Bratřejov A so 24.5.2014 16:30  
24.kolo Bratřejov A – Návojná ne 1.6.2014 16:30  
25.kolo Bratřejov A – Dolní Lhota ne 8.6.2014 16:30  
26.kolo Lípa – Bratřejov A ne 15.6.2014 10:00  
           
IV.B muži – 2013/2014
15.kolo Lutonina – Bratřejov B ne 13.4.2014 16:00  
16.kolo Bratřejov B – volno        
17.kolo Zádveřice – Bratřejov B ne 27.4.2014 16:00  
18.kolo Bratřejov B – Neubuz so 3.5.2014 16:30  
19.kolo Volno – Bratřejov B        
20.kolo Bratřejov B – Veselá B so 17.5.2014 16:30  
21.kolo SK Vizovice B – Bratřejov B so 24.5.2014 16:30  
22.kolo Bratřejov B – Lužkovice B so 31.5.2014 16:30  
13.kolo Bratřejov B – Paseky B so 7.6.2014 16:30  
14.kolo Trnava – Bratřejov B ne 15.6.2014 16:30  

21. Tour de Cabin International Rally
5.7. - 6. 7.2013

Závody rádiem řízených modelů se konají v pátek na fotbalovém hřišti a v sobotu u Hobzů u chaty.

 

 


ZAKONČENÁ PODZIMNÍ ČÁSTI SEZÓNY 2012/2013

23.11.2012

Se koná v Hospodě na hřišti od 19:00. Všichni hráči, fanoušci a fotbaloví nadšenci jsou zváni.


10.10.2012

HODOVÁ ZÁBAVA

27.10.2012

Se koná od 19:00 na kulturním domě. K tanci a poslechu hraje skupina PRINZ.

Tombola, guláš, pivo, alko, nealko vše zajištěno v hojné míře.


8. Bratřejovské slavnosti piva


SVOBODNÍ x ŽENATÍ
7.7.2012

Již tradiční zápas svobodných proti ženatým, na kterém nás čeká spousta legrace a hlavně vynikající výkon všech zůčastněných kopálistů začíná v 16:00.

Po zápase hraje k tanci a poslechu hudební skupina FREEDOM RIDGE.

Občerstvení zajištěno.


20. Tour de Cabin International Rally
5.7. - 6. 7.

Závody rádiem řízených modelů se konají v pátek na hřišti a v sobotu u Hobzů u chaty.

 

 


21.3.2012

TURNAJ V MALÉ KOPANÉ

  • KDE: Na umělce za kulturákem

  • KDY: 1.5.2012 v 10:00

  • POČET HRÁČŮ: 4+1 a libovolný počet střídajících, střídá se hokejovým

                                                 způsobem, každý hráč smí nastoupit jen za jedno mužstvo.

Přihlášky do turnaje u Richarda Zichy tel.: 777615604 nejpozději do 28.4.2012.

Hrací systém bude upřesněn na místě dle počtu přihlášených týmů.

Občerstvení a pitný režim (pivo, limo) zajištěno.


 

12.3.2012

Rozpis zápasů jaro 2011-2012 ke stažení zde.

Rozlosování OPM jaro 2011-2012 ke stažení zde.

Rozlosování OPŽ jaro 2011-2012 ke stažení zde.



	                              

12.12.2011

VÝROČNÍ SCHŮZE TJ SOKOL BRATŘEJOV

SE KONÁ 14.1.2012 OD 19:00 V HOSPODĚ NA HŘIŠTI

Program schůze:

  • Zahájení

  • Zpráva o hospodaření v roce 2011

  • Zhodnocení roku 2011

  • Přestupy a hostování

  • Činnosti na rok 2012

  • Volné návrhy

  • Diskuze


 

8.11.2011

Přátelský zápas rodičů a fanoušků proti žáčkům proběhne 19.11.2011 od 15:00 na hřišti za KD.

Zakončení podzimní části fotbalové sezóny 2011/2012 proběhne 19.11.2011 od 17 hodin v Hospodě na hřišti.

Všichni hráči a fanoušci bratřejovského fotbalu jsou srdečně zváni.


 

10.10.2011

HODOVÁ ZÁBAVA

22.10.2011

Se koná od 19:00 na kulturním domě. K tanci a poslechu hraje skupina PRINZ.

Tombola, guláš, pivo, alko, nealko vše zajištěno v hojné míře.


24.8.2011

Fotky za zápasu Bratřejov - Dolní Lhota k nahlédnutí zde.


 

PIVNÍ SLAVNOSTI

27.8.2011

Můžeme se těšit na spoustu druhů vynikajícího moku, grilované dogroty a taneček se skupinou PRINZ.


 

25.7.2011

Rozpisy zápasů mužů i žaků pro podzimní část sezóny 
2011/2012 jsou ke stažení zde.

 

15.7.2011

Dne 9.7.2011 jsme odehráli turnaj O POHÁR OBCE ŽLUTAVA.

Turnaje se zůčastnili již tradičně mužstva Žlutav, Halenkovic, Pohořelic a Bratřejova.

Našim mužům se již po čtvrté v řadě podařilo obhájit první místo.

Pořadí týmů:

  1. Bratřejov
  2. Halenkovice
  3. Žlutava
  4. Pohořelice

Výsledky zápasů:

  • O první místo: Halenkovice - Bratřejov 0:4 (0:2) Černý, Podhanyi, Gerža, Bednařík
  • O třetí místo: FC Žlutava - Pohořelice 3:1 (2:0) Stoklásek, Lapčík, Bůžek - Vendolský
  • FC Žlutava - Bratřejov 1:3 (0:1) Kneisl - Chromčák, Podhanyi, vlastní
  • Pohořelice - Halenkovice 1:6 (1:2) Máca-Sudolský 3x Kašpar, Režný

Sestava:

Chromčák Petr, Chromčák Martin, Tomšů Michal, Tomšů Petr, Gerža Petr,

Gerža Daniel, Bednařík Stanislav, Černý Michal, Podhányi Jan, Slezák Jakub,

Polčák Vítězslav,Bargl Radek, Kalenda Jan, Zicha Richard, Hrachový Matěj,

trenér: Cholasta Martin


 

21.6.2011

SVOBODNÍ x ŽENATÍ
5.7.2011

Již tradiční zápas svobodných proti ženatým, na kterém nás čeká spousta legrace a hlavně vynikající výkon všech zůčastněných kopálistů začíná v 16:00.

Po zápase hraje k tanci a poslechu hudební skupina PRINZ.

Občerstvení zajištěno.


 

21.6.2011

19. Tour de Cabin International Rally
8.7. - 9. 7.

Závody rádiem řízených modelů se konají v pátek na hřišti a v sobotu u Hobzů u chaty.

 

 


 

21.6.2011

Turnaj v kopané - O POHÁR OBCE ŽLUTAVA
9.7.2011

Turnaje se zúčastní FC Žlutava, TJ Sokol Bratřejov, TJ Sokol Halenkovice a TJ Sokol Pohořelice.

Rozlosování proběhne v 12:30 hod. Začátek prvního utkání je naplánován na 13:00 hod.

 


2.5.2011

V sobotu 30.4.2011 byl odehrán  turnaj v malé kopané.

Info o turnaji + výsledky zde.

Foto zde.


 

12.4.2011

Treninky:

MUŽI středa, pátek v 18:30

ŽÁCI úterý, čtvrtek v 17:00


TOPlist